IMG_7640
Biz Kimiz?

Özel Fara Ağız ve Diş Kliniği

Kliniğimiz Dt. Rabia Varol Boyraz ve Dt. Fatma Şahin tarafından kurulmuştur. Modern çağın getirdiği yenilikleri takip edereki bilimsel olarak kanıtlanmış teknik ve malzemeler ile hastalarımıza kaliteli hizmet sunmakta, yılların hastalarımıza kaybettirdiği ağız ve diş sağlığını geri kazandırmaktayız.

Hijyenik

Üst Düzey Teknoloji

Evinizde Gibi

Güvenilir

Özel Fara Ağız ve Diş Kliniği

Hasta Yorumları

Murat Kıvrak
Murat Kıvrak
02/11/2022
Harika biyer.doktorumuz asistanı mükemmel insanlar.guler yüzü çocukla ilgilenenleri.kizim 5 yaşında hicbiey anlamadan eğlenerek ciktik.hatta anne lütfen bidaha gidelim dedi.nasil doğru bi tercih yapmışım.
Yusuf
Yusuf
01/11/2022
Hastalara önem çok fazla ve çok güler yüzlü karşılıyolar tedavileride fazlasıyla iyi tercih etmenizi öneririm.
Betul Akkurt
Betul Akkurt
31/10/2022
bugun gittiğimiz fara dent kliniğinden çok memnun kalarak ayrıldım rabia hanım fatma hanım tarafından özel ilgi ile agırlandık çok tesekkürler fara dent
Cigdem Poyraz
Cigdem Poyraz
31/10/2022
Çok memnun kaldık. Diş hekimimizin tecrübeli ve sevecen olması çocuklarımın istekle ve severek tedavi ve kontrol randevularına gitmesini sağladı??
SEBNEM OZYENER
SEBNEM OZYENER
26/10/2022
Hayatımda yaptırdığım en sorunsuz dolgu deneyimi idi, ne narkoz yapılırken ağrım oldu ne dolgu sırasında ne de işlem tamamlandıktan sonra. 2 yaşındaki kızım da hiç korkmadan dişlerini gösterdi. Tüm ekibe teşekkür ederiz.
Ramazan Akdemir
Ramazan Akdemir
22/10/2022
Rabia hanım işinde profesyonel bir hekim.
sevil ak
sevil ak
22/10/2022
İlk defa bugün kendileri ile tanışma fırsatım oldu, kliniğe girdiğiniz andan itibaren arka fonda çalan müzikle rahatlıyorsunuz. Ayrıca ortamın hijyeni harika. Fatma hocanın naifliği ve elinin hafifliği dişçi koltuğundan korkan biri olarak beni hiç germedi ve işlem sonuna kadar rahatlamamı sağladı. Tereddüt etmeden tercih edebilirsiniz.
Sena Gündoğar
Sena Gündoğar
22/10/2022
Güler yüzüyle, ilgileriyle çok iyi hissettiren herkese teşekkürler
Gizem Mildan
Gizem Mildan
21/10/2022
Doktor Rabia hanım çocuklar ile iletişimi ve ikna yeteği ile kızımı ağrıyan dişletinden kurtarda muhteşem ekibi ile vazgeçilmezim herkese çok teşekkürler
0216 504 32 72