Mükemmel bir gülüşümüz olsun istemez misiniz? Ağzınız, dişleriniz ve gülümsemeniz, insanların sizde ilk fark ettiği şeylerdir. Hoş bir gülüşe sahip olmak, kişiyi günlük hayatta ve iş hayatında bir adım öne taşımaktadır.  Son yıllarda Hollywood yıldızları olağanüstü güzel ve etkileyici gülüşleriyle dikkat çekmeye başlamış ve sonuç olarak “Hollywood Smile” terimi ortaya çıkmıştır.

woman-sits-dental-chair-doctors-bowed-her

Dişlerde bulunan şekil bozuklukları, çürükler, aşınmalar, renk değişiklikleri ile çenedeki konum ve simetri bozuklukları gibi bazı sorunlar yüz görünümünü etkileyerek estetik problemlere neden olmaktadır. Bunun için diş hekimleri çeşitli uygulamalar yaparak estetik problemleri ortadan kaldırabilirler. Son yıllarda diş hekimlerine sadece ağız-diş sağlığı ile ilgili değil estetik problemlerle de ilgilenmeye başlamışlardır. 

Hekimlik ile sanatın harmanlanması ve tecrübenin bir araya gelmesi neticesinde elde edilen estetik gülüş tasarımları ile artık herkes hayalindeki gülüşe kavuşabilmektedir. Dişlerinin görüntüsünden ve gülüşünden memnun olmayan, gülerken kendisini iyi hissetmeyenler gelişen teknoloji ve estetik diş hekimliği uygulamaları ile artık istedikleri görüntüye sahip olabilmekteler. Dişlerin, dudak, diş eti ve yüz şekline göre tasarlanarak mükemmel bir uyum sağlanır.

Hollywood Smile,

  • İmplant Tedavisi
  • Porselen Lamine
  • Diş Eti Estetiği
  • Diş Beyazlatma uygulamalarını içinde bulunduran bir tedaviler bütünüdür.

Mükemmel bir gülüş için bizimle iletişime geçin.

Randevu Oluşturmak için Bizimle iletişme Geçin

    0216 504 32 72